Producenci
Konkurs 1000 polubień

 

Regulamin Konkursu Gry i Książki z okazji 1000 polubień

 1. Konkurs trwa od chwili publikacji posta rozpoczynającego konkurs przez równo 7 dni, uwzględniając dokładną datę i godzinę.

 2. W konkursie mogą wciąć udział wszyscy użytkownicy Facebooka, również osoby niepełnoletnie.

 3. W ramach konkursu za każde kolejne 100 polubień naszego fanpage #wszystkograiczyta (licząc od tysiąca) do puli nagród trafi jedna pozycja z kategorii gry planszowe oraz jedna z kategorii książki, które zostaną rozlosowane wśród osób umieszczających konkursowy komentarz (szczegóły poniżej) pod wskazanym postem.

  3.1. Maksymalna liczba tytułów przeznaczonych do losowania to trzy tytuły gier oraz trzy tytuły książek.

 4. W ramach konkursu, uczestnicy w komentarzu wpisują tytuł książki lub gry, którą chcieliby widzieć w puli nagród

  4.1. Tytuły gier i książek zostaną wybrane na podstawie popularności występowania we wszystkich komentarzach – począwszy od najczęściej występujących.

  4.2. W przypadku remisu, zostanie przeprowadzone losowanie tytułów.

  4.3. Liczą się tylko i wyłącznie pojedyncze komentarze, bez uwzględnienia liczby polubień poszczególnych komentarzy.

  4.4. W konkursie biorą udział komentarze zamieszczone TYLKO I WYŁĄCZNIE pod postem konkursowym na profilu #wszystkograiczyta .

  4.5. Można zagłosować tylko na jeden tytuł gry i jeden tytuł książki, oddając na każdy po jednym osobnym komentarzu.

  4.6. Komentarze nie spełniające powyższych wymagań nie biorą udziału w losowaniu.

 5. Pozycje, na które można głosować muszą być dostępne w sklepie internetowym www.ksiegralnia.pl lub możliwe do wprowadzenia do oferty sklepowej w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu.

  5.1. Nie można podawać w komentarzach pozycji, których nakłady się skończyły i nie jest planowany ich dodruk, przez co ich cena rynkowa kształtuje się na poziomie wyższym niż SCD (Sugerowana Cena Detaliczna) podawana przez wydawcę.

 6. W każdym losowaniu (maksymalnie 6 losowań) biorą udział autorzy wszystkich komentarzy w których został podany tytuł gry lub książki, niezależnie od tego, na jaką pozycję został oddany głos.

  6.1. Zwycięski los nie trafia z powrotem do puli.

 7. Polubienie profilu #wszystkograiczyta nie jest konieczne do wzięcia udziału w konkursie, ale zwiększa szanse na kolejne nagrody.

 8. Zwycięzcy konkursu zobowiązują się do ogłoszenia na Facebooku informacji o otrzymaniu paczki z wylosowaną nagrodą – forma dowolna, np. komentarz, ogłoszenie, post na grupie.

 9. Losowanie zwycięzców nastąpi w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu i będzie pokazane w ramach filmiku zamieszczonego na profilu #wszystkograiczyta .

  9.1. Ze zwycięzcami losowań skontaktujemy się w prywatnej wiadomości w celu ustalenia adresu wysyłki.

  9.2. Sklep KSIEGRALNIA.PL zobowiązuje się do wysłania nagród do zwycięzców za pośrednictwem kuriera na swój koszt w ciągu 7 dni od podania przez nich danych adresowych.

  9.3. W przypadku tytułów koniecznych do wprowadzenia do sprzedaży, wysyłka nastąpi do 7 dni od ściągnięcia wybranego tytułu.

 10. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na publiczne przetwarzanie ich danych, w tym wymienienie przez nas ich danych używanych na Facebooku w przypadku zwycięstwa w losowaniu. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do celów związanych z konkursem.

 11. Wszelkie pytania dotyczące konkursu można kierować na adres mailowy sklep@ksiegralnia.pl tytułując wiadomość KONKURS – IMIĘ NAZWISKO

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl