1pxWydawnictwo
1pxPolecane gry
Wyspa Dinozaurów
Wyspa Dinozaurów
207,50 zł
szt.
Przygody Robin Hooda
Przygody Robin Hooda
198,99 zł
szt.
Wojna Nemo
Wojna Nemo
281,55 zł
szt.
Etherfields
Etherfields
453,55 zł
szt.
Origins: Pierwsi Budowniczowie
Origins: Pierwsi Budowniczowie
137,50 zł
szt.
Paleo
Paleo
156,49 zł
szt.
Talisman Batman Edycja Superłotrów
Talisman Batman Edycja Superłotrów
240,20 zł
szt.
Kahuna
Kahuna
66,99 zł
szt.
1px Dlaczego książki kupowane w internecie są z reguły tańsze? 0
Dlaczego książki kupowane w internecie są z reguły tańsze?

Kupowanie książek nie jest tanim hobby. Na szczęście w sklepach internetowych można dostać upragnione pozycje znacznie taniej niż w księgarniach stacjonarnych. Ich wybór często też jest znacznie większy. Księgarnia internetowa jest komfortowym miejscem na zakupy ze względu na szeroką ofertę łatwą w przeglądaniu. Poza tym kupowanie przez internet jest szybsze i nie wymaga wychodzenia z domu.

czytaj całość »
1px Książki podróżnicze jako źródło wiedzy o świecie 0
turyści z podróżnikiem książkowym

Książki podróżnicze poszerzają horyzonty, inspirują. Dzięki nim możemy dowiedzieć się czegoś o miejscach, do których mamy zamiar wyruszyć oraz o takich, które są dla nas nieosiągalne. Przybliżają egzotyczną faunę i florę, odległe kultury, zabytki. Opisują tradycje kultywowane przez ludzi. W książkach podróżniczych nie brakuje także fotografii pokazujących odległe miejsca. Wśród książek o tej tematyce każdy może znaleźć coś dla siebie.

czytaj całość »
1px Holi z wydawnictwa Muduko - nasze wrażenia 0
Holi z wydawnictwa Muduko - nasze wrażenia

Holi Festiwal kolorów to kolejna gra abstrakcyjna, która w ostatnim czasie trafiła na nasze stoły.

A obserwując naszą stronę wiecie, że takie gry znamy i lubimy :) Czy warto spróbować ? Postaramy się krótko odpowiedzieć na to pytanie :)

czytaj całość »
1px Książki polecane do nauki języków obcych 0
Książki polecane do nauki języków obcych

Znajomość języków obcych to od lat jedna z najbardziej poszukiwanych kompetencji na rynku pracy. Oczywiście podstawą jest angielski, który uznawany jest za bazowy, biznesowy system komunikacji. Z drugiej jednak strony posługiwanie się mniej popularnym, wymagającym większego zaangażowania językiem wyróżnia nas na tle innych kandydatów i sprawia, że możemy liczyć na lepszą posadę. 

czytaj całość »
1px Dlaczego warto czytać dzieciom książki? 0
Dlaczego warto czytać dzieciom książki?

Czytanie książek jest powszechnie uważane za wartościową i rozwijającą rozrywkę, którą warto praktykować już od najmłodszych lat. Jakie jednak dokładnie korzyści odniesiesz, regularnie czytając swojemu dziecku? I czy dotyczą one wyłącznie jego rozwoju umysłowego? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź!

czytaj całość »
1px Jak przekonać dziecko do czytania książek? 0
Jak przekonać dziecko do czytania książek?

Twojego dziecka nie ciągnie do książek? Bez obaw – wpojenie mu miłości do literatury może być prostsze, niż myślisz! I nie musisz w tym celu wcale zmuszać go do czytania. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy dziś listę niezawodnych sposobów, które możesz wykorzystać.


czytaj całość »
1px Gry planszowe jako świetna rozrywka dla rodzin z dziećmi 0
Gry planszowe jako świetna rozrywka dla rodzin z dziećmi

Gry planszowe to coś więcej niż po prostu rozrywka – to nieodłączny element cywilizacji, który towarzyszy nam od tysiącleci. Pozwalają nam przyjemnie spędzić czas, wpływają na nasz rozwój, a także uczą nas funkcjonowania w grupie. Co sprawia, że planszówki to świetna rozrywka dla całej rodziny?

czytaj całość »
1pxtagi
1px do góry
trafficscanner
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl