1pxWydawnictwo
1pxPolecane gry
1px Książki podróżnicze jako źródło wiedzy o świecie 0
turyści z podróżnikiem książkowym

Książki podróżnicze poszerzają horyzonty, inspirują. Dzięki nim możemy dowiedzieć się czegoś o miejscach, do których mamy zamiar wyruszyć oraz o takich, które są dla nas nieosiągalne. Przybliżają egzotyczną faunę i florę, odległe kultury, zabytki. Opisują tradycje kultywowane przez ludzi. W książkach podróżniczych nie brakuje także fotografii pokazujących odległe miejsca. Wśród książek o tej tematyce każdy może znaleźć coś dla siebie.

czytaj całość »
1px Holi z wydawnictwa Muduko - nasze wrażenia 0
Holi z wydawnictwa Muduko - nasze wrażenia

Holi Festiwal kolorów to kolejna gra abstrakcyjna, która w ostatnim czasie trafiła na nasze stoły.

A obserwując naszą stronę wiecie, że takie gry znamy i lubimy :) Czy warto spróbować ? Postaramy się krótko odpowiedzieć na to pytanie :)

czytaj całość »
1px Książki polecane do nauki języków obcych 0
Książki polecane do nauki języków obcych

Znajomość języków obcych to od lat jedna z najbardziej poszukiwanych kompetencji na rynku pracy. Oczywiście podstawą jest angielski, który uznawany jest za bazowy, biznesowy system komunikacji. Z drugiej jednak strony posługiwanie się mniej popularnym, wymagającym większego zaangażowania językiem wyróżnia nas na tle innych kandydatów i sprawia, że możemy liczyć na lepszą posadę. 

czytaj całość »
1px Dlaczego warto czytać dzieciom książki? 0
Dlaczego warto czytać dzieciom książki?

Czytanie książek jest powszechnie uważane za wartościową i rozwijającą rozrywkę, którą warto praktykować już od najmłodszych lat. Jakie jednak dokładnie korzyści odniesiesz, regularnie czytając swojemu dziecku? I czy dotyczą one wyłącznie jego rozwoju umysłowego? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź!

czytaj całość »
1px Jak przekonać dziecko do czytania książek? 0
Jak przekonać dziecko do czytania książek?

Twojego dziecka nie ciągnie do książek? Bez obaw – wpojenie mu miłości do literatury może być prostsze, niż myślisz! I nie musisz w tym celu wcale zmuszać go do czytania. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy dziś listę niezawodnych sposobów, które możesz wykorzystać.


czytaj całość »
1px Gry planszowe jako świetna rozrywka dla rodzin z dziećmi 0
Gry planszowe jako świetna rozrywka dla rodzin z dziećmi

Gry planszowe to coś więcej niż po prostu rozrywka – to nieodłączny element cywilizacji, który towarzyszy nam od tysiącleci. Pozwalają nam przyjemnie spędzić czas, wpływają na nasz rozwój, a także uczą nas funkcjonowania w grupie. Co sprawia, że planszówki to świetna rozrywka dla całej rodziny?

czytaj całość »
1pxtagi
1px do góry
trafficscanner
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl