1pxWydawnictwo
1pxPolecane gry
Destinies: Mity i folklor
Destinies: Mity i folklor
106,70 zł
szt.
Skymines (edycja polska)
Skymines (edycja polska)
191,64 zł
szt.
Destinies: Morze piasku
Destinies: Morze piasku
106,70 zł
szt.
Radlands (edycja polska)
Radlands (edycja polska)
71,29 zł
szt.
Syndykat Zbrodni
Syndykat Zbrodni
72,73 zł
szt.
Deep Madness - Narodziny Dagona
Deep Madness - Narodziny Dagona
241,60 zł
szt.
Deep Madness Zdrada Wyroczni
Deep Madness Zdrada Wyroczni
241,60 zł
szt.
Deep Madness - Oblicza Sfery
Deep Madness - Oblicza Sfery
160,98 zł
szt.
1px Jak kupować książki online? 0
Jak kupować książki online?

Kupno książek w tradycyjnej księgarni daje nam możliwość obejrzenia jej z bliska, przeczytania kilku fragmentów i skonsultowania się z pracownikiem sklepu, który po krótkiej rozmowie, z dużym prawdopodobieństwem podpowie nam, czy książka dopasuje się do naszych preferencji. Kupując przez internet, nie mamy takich możliwości, a mimo to internetowa sprzedaż książek z roku na rok wzrasta. Dlatego postanowiliśmy poniżej wypisać kilka prostych rad, które mogą Ci pomóc wybrać książkę, która naprawdę wciągnie Ciebie lub osobę dla której ją kupujesz.

czytaj całość »
1px Książki polecane dla młodzieży w wieku nastoletnim 0
Książki polecane dla młodzieży w wieku nastoletnim

Określenie, które książki dla młodzieży są najlepsze, jest niemożliwe. Wszystko zależy od gustu nastolatka. Jest przecież tak wiele różnych gatunków literackich — fantastyka, romanse, pamiętniki, książki historyczne. Warto sięgać po różne propozycje, nawet te, które na pozór wydają się nie pasować do zainteresowań. W ten sposób można odkryć coś interesującego.

czytaj całość »
1px Dlaczego książki kupowane w internecie są z reguły tańsze? 0
Dlaczego książki kupowane w internecie są z reguły tańsze?

Kupowanie książek nie jest tanim hobby. Na szczęście w sklepach internetowych można dostać upragnione pozycje znacznie taniej niż w księgarniach stacjonarnych. Ich wybór często też jest znacznie większy. Księgarnia internetowa jest komfortowym miejscem na zakupy ze względu na szeroką ofertę łatwą w przeglądaniu. Poza tym kupowanie przez internet jest szybsze i nie wymaga wychodzenia z domu.

czytaj całość »
1px Książki podróżnicze jako źródło wiedzy o świecie 0
turyści z podróżnikiem książkowym

Książki podróżnicze poszerzają horyzonty, inspirują. Dzięki nim możemy dowiedzieć się czegoś o miejscach, do których mamy zamiar wyruszyć oraz o takich, które są dla nas nieosiągalne. Przybliżają egzotyczną faunę i florę, odległe kultury, zabytki. Opisują tradycje kultywowane przez ludzi. W książkach podróżniczych nie brakuje także fotografii pokazujących odległe miejsca. Wśród książek o tej tematyce każdy może znaleźć coś dla siebie.

czytaj całość »
1px Holi z wydawnictwa Muduko - nasze wrażenia 0
Holi z wydawnictwa Muduko - nasze wrażenia

Holi Festiwal kolorów to kolejna gra abstrakcyjna, która w ostatnim czasie trafiła na nasze stoły.

A obserwując naszą stronę wiecie, że takie gry znamy i lubimy :) Czy warto spróbować ? Postaramy się krótko odpowiedzieć na to pytanie :)

czytaj całość »
1px Książki polecane do nauki języków obcych 0
Książki polecane do nauki języków obcych

Znajomość języków obcych to od lat jedna z najbardziej poszukiwanych kompetencji na rynku pracy. Oczywiście podstawą jest angielski, który uznawany jest za bazowy, biznesowy system komunikacji. Z drugiej jednak strony posługiwanie się mniej popularnym, wymagającym większego zaangażowania językiem wyróżnia nas na tle innych kandydatów i sprawia, że możemy liczyć na lepszą posadę. 

czytaj całość »
1px Dlaczego warto czytać dzieciom książki? 0
Dlaczego warto czytać dzieciom książki?

Czytanie książek jest powszechnie uważane za wartościową i rozwijającą rozrywkę, którą warto praktykować już od najmłodszych lat. Jakie jednak dokładnie korzyści odniesiesz, regularnie czytając swojemu dziecku? I czy dotyczą one wyłącznie jego rozwoju umysłowego? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź!

czytaj całość »
1px Jak przekonać dziecko do czytania książek? 0
Jak przekonać dziecko do czytania książek?

Twojego dziecka nie ciągnie do książek? Bez obaw – wpojenie mu miłości do literatury może być prostsze, niż myślisz! I nie musisz w tym celu wcale zmuszać go do czytania. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy dziś listę niezawodnych sposobów, które możesz wykorzystać.


czytaj całość »
1pxtagi
1px do góry
trafficscanner
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl